на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки Graphics Stoked Alien
adidas Долен дел тренерки Graphics Stoked Alien
adidas Долен дел тренерки Graphics Stoked Alien
adidas Долен дел тренерки Graphics Stoked Alien
adidas Долен дел тренерки Graphics Stoked Alien
adidas Долен дел тренерки Graphics Stoked Alien
adidas Долен дел тренерки Graphics Stoked Alien
adidas Долен дел тренерки Graphics Stoked Alien
adidas Долен дел тренерки Graphics Stoked Alien
adidas Долен дел тренерки Graphics Stoked Alien
adidas Долен дел тренерки Graphics Stoked Alien
adidas Долен дел тренерки Graphics Stoked Alien
adidas

adidas Долен дел тренерки Graphics Stoked Alien

код на производ: HC7146
4.688 MKD
4.688 MKD
3.750 MKD
Заштеда: 938 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
  M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Graphics Stoked Alien машкиот долен дел тренерки се класично и удобно парче, со интересна графика. Мекото, четкано руно ја нуди потребната удобност, додека прилагодливиот еластичен појас овозможува совршено вклопување. adidas памучните производи поддржуваат одржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Модел: Regular fit
 • Еластичен прилагодлив ремен
 • Странични џебови
 • Еластични делови на ногавиците
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи