на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Swoosh Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Swoosh Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Swoosh Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Swoosh Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Swoosh Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Swoosh Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Swoosh Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Swoosh Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Swoosh Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Swoosh Tech Fleece
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Swoosh Tech Fleece

код на производ: DH1023-808
6.790 MKD
6.790 MKD
4.074 MKD
Заштеда: 2.716 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
  M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
  S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Swoosh Tech Fleece машките долен дел тренерки ја комбинираат вашата омилена тренерка со нагласено Swoosh лого. Мазна од двете страни, ткаенината Tech Fleece обезбедува импресивна топлина и го подигнува вашиот стил на повисоко ниво, без дополнителна тежина. Извезената графика ја нагласува вашата љубов кон брендот. Предните џебови и задниот џеб безбедно ги чуваат вашите ситници, додека еластичниот прилагодлив појас обезбедува совршено вклопување.
Спецификација:

 • Модел: Standard fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Предни и задни џебови
 • Tech Fleece ткаенина
 • Материјал: 66% памук, 34% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи