на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Essential

код на производ: DD5975-200
4.490 MKD
4.490 MKD
3.143 MKD
Заштеда: 1.347 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Essential женскиот долен дел тренерки со висок струк, нуди секојдневна удобност и лесно вклопување. Пространиот и опуштен крој, со малку скратени ногавици со екстремен конус во пределот на потколеницата, ги става вашите омилени патики во преден план. Изработен од мека ткаенина богата со памук, носи чувство на удобност и комфор во текот на целиот ден. Предните џебови безбедно складираат мали предмети без кои не можете да замислите ниту еден ден. Направете ја удобноста приоритет со Nike Sportswear Essential женскиот долен дел тренерки.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки - lifestyle
 • Опуштен крој
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Висок струк
 • Малку скратени ногавици
 • Странични џебови
 • Машинско перење
 • Состав: 68% памук, 28% најлон, 4% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  4.734 MKD
  Заштеда 40%
  7.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL