на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

PUMA Долен дел тренерки Evostripe Core Pants
PUMA Долен дел тренерки Evostripe Core Pants
PUMA Долен дел тренерки Evostripe Core Pants
PUMA Долен дел тренерки Evostripe Core Pants
PUMA Долен дел тренерки Evostripe Core Pants
PUMA Долен дел тренерки Evostripe Core Pants
PUMA Долен дел тренерки Evostripe Core Pants
PUMA Долен дел тренерки Evostripe Core Pants
PUMA

PUMA Долен дел тренерки Evostripe Core Pants

код на производ: 585814-01
3.090 MKD
3.090 MKD
3.090 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • 34
  34
 • LG
  LG
 • 32
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • 30
 • SM
  SM
 • 36
  36
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Puma EVOSTRIPE Core се долен дел машки тренерки кој внесува едноставен и софистициран изглед на секојдневните активности. dryCELL ткаенината помага да се исфрли влагата од кожата и гарантира дека ќе останете суви во секое време. Изработени се од материјал богат со памук кој ќе ви овозможи целодневен комфор. Со купување на производи од памук, вие поддржувате одржливо одгледување памук преку кампањата Better Cotton Initiative. Препознатливото лого на Puma го внесува завршниот допир и го нагласува автентичниот стил на оваа долна машка тренерка EVOSTRIPE Core.
Спецификација:

 • Машки тренерки - тренинг
 • Slim fit
 • Еластичен појас
 • Странични џебови
 • dryCELL ткаенина
 • Финиш miDori®bioWick
 • OEKO-TEX® Стандард
 • Лого на Пума
 • Состав: 77% памук, 23% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи