на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки SPORTSWEAR TECH
NIKE Долен дел тренерки SPORTSWEAR TECH
NIKE Долен дел тренерки SPORTSWEAR TECH
NIKE Долен дел тренерки SPORTSWEAR TECH
NIKE Долен дел тренерки SPORTSWEAR TECH
NIKE Долен дел тренерки SPORTSWEAR TECH
NIKE

NIKE Долен дел тренерки SPORTSWEAR TECH

код на производ: CU4487-203
8.190 MKD
8.190 MKD
5.733 MKD
Заштеда: 2.457 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike SPORTSWEAR TECH се долнен дел машки тренерки. Тие се многу е удобни и практични за секојдневно носење при ладно и влажно време. Врвниот дизајн е комбиниран со спортска функционалност. Ткаенината, од која се направени, ја задржува топлината и е водоотпорна. Материјалите Nike TECH-FLECCE даваат чувство на мекост и топлина, технологијата Nike Repel ви помага да останете суви и стоплени. Еластичниот појас се прилагодува на вашето тело, додека еластичните делови на ногавиците ги спречуваат непотребните движења и го нагласуваат класичниот џогинг изглед. Двата странични џебови и еден скриен џеб со патент се практични за чување на мали предмети. Овој долен дел тренерки е одличен избор за сите вас кои го сакате спортскиот Nike стил.
Спецификација:

 • Состав: постава 100% памук, тело 100% полиестер
 • Дозволено перење во машина

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  DOT
  3.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  3.423 MKD
  Заштеда 30%
  4.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL