на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NAPAPIJRI Долен дел тренерки Merber
NAPAPIJRI Долен дел тренерки Merber
NAPAPIJRI Долен дел тренерки Merber
NAPAPIJRI Долен дел тренерки Merber
NAPAPIJRI Долен дел тренерки Merber
NAPAPIJRI Долен дел тренерки Merber
NAPAPIJRI Долен дел тренерки Merber
NAPAPIJRI Долен дел тренерки Merber
NAPAPIJRI Долен дел тренерки Merber
NAPAPIJRI Долен дел тренерки Merber
NAPAPIJRI

NAPAPIJRI Долен дел тренерки Merber

код на производ: NP0A4FR70411
5.490 MKD
5.490 MKD
3.843 MKD
Заштеда: 1.647 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
  S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Комбинирајќи ја разновидноста и одржливоста, Napapijri MERBER долниот дел тренерки се свесно направени од најмалку 90% органски памук и ќе ве загреат во студените зимски денови. Прилагодливиот појас и растегливата ткаенина ги прави многу удобни, без разлика дали одите во теретана или се релаксирате дома. Овие долен дел тренерки се вистински претставник на урбаниот уличен стил за есен или зима.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки
 • Прилагодлив појас
 • Материјал: 90% памук/10% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NAPAPIJRI
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи