на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки TRACK PANT
adidas Долен дел тренерки TRACK PANT
adidas Долен дел тренерки TRACK PANT
adidas Долен дел тренерки TRACK PANT
adidas Долен дел тренерки TRACK PANT
adidas Долен дел тренерки TRACK PANT
adidas Долен дел тренерки TRACK PANT
adidas Долен дел тренерки TRACK PANT
adidas Долен дел тренерки TRACK PANT
adidas Долен дел тренерки TRACK PANT
adidas

adidas Долен дел тренерки TRACK PANT

код на производ: H18023
3.988 MKD
3.988 MKD
2.393 MKD
Заштеда: 1.595 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 18
  18
 • 20
  20
 • 22
  22
 • 24
  24
 • 26
  26
 • 28
  28
 • 30
  30
 • 2XS
  2XS
 • XS
 • S
 • M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • 2XL
  2XL
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Овие adidas женски долен дел тренерки се совршени за приврзаниците на уличниот опуштен стил, бидејќи остава силен визуелен впечаток. Од спортот преку хип-хопот, до високата мода, тренерките имаа долг и интересен развојен пат. Денес тие се неизбежен дел од секој гардеробер и најхрабрите комбинации на облека. Тренерките се заштитен знак на adidas уште од првиот ден од постоењето на компанијата, а со секој нов модел стануваат се подобри и подобри. Овие долен дел тренерки се направени од комбинација на памук и рециклирани материјали со високи перформанси, како дел од иницијативата на adidas за отстранување на пластичниот отпад. Се појавуваат во подобрено, „ old school“ идание кое никогаш не застарува.

 • Спецификација:
 • Женски тренерки - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Еластичен појас
 • Еластични делови на ногавиците
 • Странични џебови
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи