на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

JUICY COUTURE Долен дел тренерки Tina Scater
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Tina Scater
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Tina Scater
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Tina Scater
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Tina Scater
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Tina Scater
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Tina Scater
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Tina Scater
JUICY COUTURE

JUICY COUTURE Долен дел тренерки Tina Scater

код на производ: JCWB221009-187
4.690 MKD
4.690 MKD
2.345 MKD
Заштеда: 2.345 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
 • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Juicy Couture Tina Scatter Track Pants се женски долен дел тренерки изработени од класичен велур во сина боја. Луксузниот спортски стил кој изобилува со удобност е главната карактеристика на овој прославен американски бренд. Придружете се на круговите на познатите личности чиј избор е Juicy Couture и уживајте во совршениот баланс на спортски комфор и гламур. Моделот има прилагодлив крој, со прави ногавици и прилагодлив појас со средна висина. Има странични и џебови со патент, дефиниран раб долж предната страна и лого на брендот украсено со циркони на задната страна. Искомбинирајте го овој долен дел со дуксер од истата колекција за легендарен , модерен изглед.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки – lifestyle
 • Прилагодлив крој со прави ногавици и дефиниран преден раб
 • Странични џебови со патент
 • Прилагодлив појас со средна висина
 • Состав: 95% полиестер, 5% еластин
 • Боја: сина

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд JUICY COUTURE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  4.734 MKD
  Заштеда 40%
  7.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL