на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

JUICY COUTURE Долен дел тренерки Maya Jogger
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Maya Jogger
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Maya Jogger
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Maya Jogger
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Maya Jogger
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Maya Jogger
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Maya Jogger
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Maya Jogger
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Maya Jogger
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Maya Jogger
JUICY COUTURE

JUICY COUTURE Долен дел тренерки Maya Jogger

код на производ: JCSB221016-126
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Облечете ги Juicy Couture Maya Jogger женските долен дел тренерки и покажете им го на сите вашиот храбар и уникатен став. Неверојатно удобен и квалитетен, а во исто време и луксузен, овој американски бренд ги поместува границите на спортскиот стил. Придружете се на круговите на познатите личности чиј избор е Juicy Couture и уживајте во совршениот баланс на удобност и гламур. Моделот се одликува со модерен, boyfriend крој, а изработен е од флис материјал со брусена внатрешност во елегантна, црна боја. Има еластичен појас кој совршено се вклопува околу половината и преголемо JC лого на левата нога. Комплетирајте го вашиот outfit со дуксер од истата колекција за лежерен изглед.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки – lifestyle
 • Boyfriend крој за опуштено, стилско чувство
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд JUICY COUTURE
  Возраст За возрасни

  слични производи