на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

JUICY COUTURE Долен дел тренерки Freya Flares
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Freya Flares
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Freya Flares
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Freya Flares
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Freya Flares
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Freya Flares
JUICY COUTURE

JUICY COUTURE Долен дел тренерки Freya Flares

код на производ: JCAPB342-188
Prosečna ocena:
4.690 MKD
4.690 MKD
4.690 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Juicy Couture FREYA FLARES sе долен дел женски lifestyle тренерки. Облечете се и препуштете се на удобноста на плишаниот материјал, кој ќе ја истакне вашата совршена фигура благодарение на одличниот крој. Високиот струк со еластичен појас ќе ви ја даде удобноста што ја заслужувате. Без разлика дали сте излезени на прошетка или само се излежувате на каучот, бидете сигурни дека ова е облеката прилагодена за вас. На задната страна на тренерката има препознатлив дизајн со натпис Juicy Couture. Ногавиците се изработени во стил со ѕвоно, што ги истакнува вашите нозе на необичен начин.
Спецификација:

 • Женска тренерка
 • Еластичен појас
 • Висок струк

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд JUICY COUTURE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  4.734 MKD
  Заштеда 40%
  7.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL