на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

THE NORTH FACE Долен дел тренерки NSE
THE NORTH FACE Долен дел тренерки NSE
THE NORTH FACE Долен дел тренерки NSE
THE NORTH FACE Долен дел тренерки NSE
THE NORTH FACE Долен дел тренерки NSE
THE NORTH FACE Долен дел тренерки NSE
THE NORTH FACE Долен дел тренерки NSE
THE NORTH FACE Долен дел тренерки NSE
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Долен дел тренерки NSE

код на производ: NF0A4SVQJK31
4.690 MKD
4.690 MKD
3.752 MKD
Заштеда: 938 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

THE NORTH FACE NSE се долен дел машки тренерки чиј дизајн е инспириран од спортскиот начин на живот. Надворешниот долен дел на тренерката има класичен крој, кој ќе го придружува вашиот секој ден од почеток до крај и ќе го исполни со пријатност и удобност. Изработен е од мек и лесен материјал, дава чувство на пријатност и удобност. Еластичниот појас е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата на долниот дел од тренерката. Двата странични џебови се идеални за сите ваши ситници. Добијте ја вашата дневна доза на стил и удобност THE NORTH FACE со овие долни тренерки.
Спецификација:

 • Машки тренерки – outdoor
 • Еластичен појас
 • Два џебови

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи