на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки B NSW FLC SWOOSH PANT
NIKE Долен дел тренерки B NSW FLC SWOOSH PANT
NIKE Долен дел тренерки B NSW FLC SWOOSH PANT
NIKE Долен дел тренерки B NSW FLC SWOOSH PANT
NIKE

NIKE Долен дел тренерки B NSW FLC SWOOSH PANT

код на производ: DD8721-326
3.090 MKD
3.090 MKD
2.163 MKD
Заштеда: 927 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 8-10y
  • 7-8y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Swoosh детските долен дел тренерки го истакнуваат легендарното лого на предната и задната страна. Флис ткаенината додава супер меко чувство, топлина и удобност на ова секојдневно парче облека. Еластичниот прилагодлив појас дава совршено вклопување, додека задниоти двата странични џебови обезбедуваат простор за сите потребни ситници.

Спецификација:

  • Модел: Standard fit
  • Задни и странични џебови
  • Еластичен прилагодлив појас
  • Еластични делови на ногавиците
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери

слични производи

Sačuvano u omiljne
1.494 MKD
Заштеда 40%
2.490 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
4.072 MKD
Заштеда 20%
5.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
1.674 MKD
Заштеда 40%
2.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
1.134 MKD
Заштеда 40%
1.890 MKD
големина
1
10
11
12
14
2
3
3-
4
4-
5
5-
6
6X
7
8
8-
9
9-
OSFA
Sačuvano u omiljne
1.614 MKD
Заштеда 40%
2.690 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL