на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Essentials
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Essentials
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Essentials
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Essentials
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Essentials
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Essentials
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Essentials
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Essentials
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Essentials
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Essentials
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Essentials
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Essentials
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Essentials

код на производ: DH4224-010
6.190 MKD
6.190 MKD
6.190 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Tech Essentials машките lifestyle панталони се подеднакво удобни во канцеларија како и во движење. Тие ја бришат границата помеѓу урбаниот и спортскиот стил. Оригиналните детали и необложената ткаенина со средна тежина го подигаат вашиот стил на повисоко ниво и обезбедуваат супериорно чувство, идеално за секојдневно носење. Поширокиот крој во пределот на бутовите и колковите и стеснетите ногавици во долниот дел обезбедуваат удобност и чист изглед, додека дополнителниот панел помеѓу нозете овозможува природни движења. Контрастните шевови, ремените и залепениот џеб со патент се препознатливи Tech Essential детали.
Спецификација:

 • Модел: Standard fit
 • Џебови
 • Материјал: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  DOT
  3.390 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  DOT
  3.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  3.423 MKD
  Заштеда 30%
  4.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL