на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки Jordan Jumpman Woven
NIKE Долен дел тренерки Jordan Jumpman Woven
NIKE Долен дел тренерки Jordan Jumpman Woven
NIKE Долен дел тренерки Jordan Jumpman Woven
NIKE Долен дел тренерки Jordan Jumpman Woven
NIKE Долен дел тренерки Jordan Jumpman Woven
NIKE Долен дел тренерки Jordan Jumpman Woven
NIKE Долен дел тренерки Jordan Jumpman Woven
NIKE Долен дел тренерки Jordan Jumpman Woven
NIKE Долен дел тренерки Jordan Jumpman Woven
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Jordan Jumpman Woven

код на производ: DA7237-410
5.390 MKD
5.390 MKD
2.695 MKD
Заштеда: 2.695 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
  L
 • LG
  LG
 • M
  M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
  S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Почувствувајте го напливот на удобност и стил во Nike Jordan Jumpman Woven машкиот долен дел тренерки. Овој модел се одликува со класичен спортски крој со ногавици кои лежерно паѓаат и завршуваат со широк еластичен дел. Изработен е од лесна и пријатна ткаенина која ја комбинира издржливоста на полиестерскиот материјал со мекоста на најквалитетниот памук. Предните џебови нудат доволно простор за вашите ситници, додека контрастните странични панели и логото „Jumpman“ придонесуваат за автентичен спортски изглед.
Спецификација:

 • Машки lifestyle долен дел тренерки
 • Стандарден Jordan крој
 • Широк еластичен, ребрест дел на завршетокот на ногавиците
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Предни џебови
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 58% памук, 42% најлон

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи