на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки Sportswear
NIKE Долен дел тренерки Sportswear
NIKE Долен дел тренерки Sportswear
NIKE Долен дел тренерки Sportswear
NIKE Долен дел тренерки Sportswear
NIKE Долен дел тренерки Sportswear
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Sportswear

код на производ: DD5207-010
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Sportswear машките карго панталони се одликуваат со доволно простор за складирање на вашите ситници и бескомпромисна удобност. Карго џебовите и преклопениот заден џеб ги чуваат вашите ситници на безбедно место, без разлика дали одите на работа или патувате. Пространиот, модерен крој со дополнителен панел меѓу нозете ви овозможува да се движите без пречки и да изгледате одлично. Стеснетите ногавици и шевовите на колената нудат чист изглед и обезбедуваат поприродно чувство. Рамниот прилагодлив појас ви овозможува да го персонализирате вклопувањето. Извезеното Futura лого обезбедува ретро Nike изглед.
Спецификација:

 • Standard fit
 • Рамен прилагодлив појас
 • Карго џебови
 • Заден преклопен џеб
 • Машинско перење
 • Состав: 62% памук, 38 % најлон

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  4.392 MKD
  Заштеда 20%
  5.490 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  3.912 MKD
  Заштеда 20%
  4.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL