на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки Superstar Pants
adidas Долен дел тренерки Superstar Pants
adidas Долен дел тренерки Superstar Pants
adidas Долен дел тренерки Superstar Pants
adidas Долен дел тренерки Superstar Pants
adidas Долен дел тренерки Superstar Pants
adidas Долен дел тренерки Superstar Pants
adidas Долен дел тренерки Superstar Pants
adidas Долен дел тренерки Superstar Pants
adidas Долен дел тренерки Superstar Pants
adidas

adidas Долен дел тренерки Superstar Pants

код на производ: H34580
3.088 MKD
3.088 MKD
2.162 MKD
Заштеда: 926 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • XS
 • S
 • M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Стани дел од тимот со adidas SUPERSTAR женските долен дел тренерки. Тие се направени од рециклиран Primeblue материјал со високи перформанси, и се одликуваат со карактеристичните adidas линии. Секој детал е важен, во животот, во облеката, во околината. Продолжи да се грижиш за нашата планета.
Спецификација:

 • Модел: Slim fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови со патент
 • Primeblue

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  4.734 MKD
  Заштеда 40%
  7.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL