на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Primeblue
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Primeblue
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Primeblue
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Primeblue
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Primeblue
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Primeblue
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Primeblue
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Primeblue
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Primeblue
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Primeblue
adidas

adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Primeblue

код на производ: H06714
Prosečna ocena:
3.688 MKD
3.688 MKD
2.213 MKD
Заштеда: 1.475 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
  L
 • LG
  LG
 • M
  M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adicolor Classics Primeblue SST се долен дел машки тренерки што го подобруваат архивскиот дизајн од 1970-тите. Автентичниот adidas стил е претставен со 3 линии кои се протегаат низ ногавиците. Trefoil логото гордо стои напред, на градите. Тесниот крој, конусно заострените ногавици и еластичните делови ги прават елегантни и придонесуваат за привлечноста на овој долен дел тренерки. Овој популарен дизајн е прифатен од сите, од спортските стадиони до улиците. Дополнително, тие се исклучително удобни и изработни од Parley Ocean Plastic ткаенина направена од рециклирана пластика од океаните и морињата.
Спецификација:

 • Машки тренерки – долен дел
 • Тесен крој, конусно заострени ногавици
 • Еластични делови на ногавиците и појасот
 • Предни џебови со патент
 • Состав: 60% рециклиран полиестер, 40% памук
 • PRIMEBLUE - материјал од Parley Ocean - пластична ткаенина од рециклирана пластика собрана пред да стаса до океаните и морињата

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Goran Maznov
   Goran Maznov

   22.09.2022. 16:15
  • Rozita Nikolovska
   Rozita Nikolovska

   15.09.2022. 14:36

  слични производи