на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

CHAMPION Долен дел тренерки Elastic Cuff Pants
CHAMPION

CHAMPION Долен дел тренерки Elastic Cuff Pants

код на производ: 114759-VL012
4.090 MKD
4.090 MKD
2.045 MKD
Заштеда: 2.045 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Комплетирајте ја вашата колекција спортска облека оваа сезона со женски тренерки CHAMPION ELASTIC CUFF. Нивниот принт и лентата со лого на страните го прави привлечен за очи и ја носи вашата спортска облека на следното ниво. Комбинирајте го со маица или дуксер од истата колекција за уникатен изглед кој ќе ги сврти главите. Направена од мешавина на мек органски памук и полиестер, оваа тренерка ќе ви овозможи неверојатна топлина и удобност. Еластичните манжетни за нозете и прилагодливиот еластичен појас го одржуваат на место без разлика колку сте активни. Двата странични џебови ви нудат простор за складирање на вашите основни работи додека сте во движење.
Спецификација:

 • Женски тренерки – lifestyle
 • Модел: Regular fit
 • Широк прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Еластични манжетни на нозете
 • Материјал: 73% органски памук / 27% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  4.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  5.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  3.488 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  4.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  6.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  6.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL