на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL FLC PNT CLCTN VNR
NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL FLC PNT CLCTN VNR
NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL FLC PNT CLCTN VNR
NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL FLC PNT CLCTN VNR
NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL FLC PNT CLCTN VNR
NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL FLC PNT CLCTN VNR
NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL FLC PNT CLCTN VNR
NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL FLC PNT CLCTN VNR
NIKE

NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL FLC PNT CLCTN VNR

код на производ: DD5630-004
3.390 MKD
3.390 MKD
2.373 MKD
Заштеда: 1.017 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Essentials се долен дел женски тренерки кои се одликуваат со едноставен и минималистички изглед. Овој долен дел тренерки се одличен избор за сите оние кои се активни во текот на денот. Минималистичкиот изглед го обезбедува препознатливиот Nike стил. Комбинирајте ги со омилената маица и патики, и спремни сте за акција. Направени се од мек француски фротир, кој ќе ви овозможи чувство на удобност и комфор во текот на целиот ден. Извезеното Swoosh лого на левата ногавица го нагласува спортскиот изглед и богатото наследство. Чувствувајте се удобно и бидете забележани каде и да одите во Nike Sportswear Essentials долниот дел женски тренерки.

Спецификација: 

 • Женски тренерки долен дел – lifestyle
 • Опуштен крој
 • Еластичен појас
 • Еластични делови на ногавиците
 • Странични џебови
 • Swoosh лого
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
4.734 MKD
Заштеда 40%
7.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL