на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки W NSW AIR WVN MR PNT
NIKE Долен дел тренерки W NSW AIR WVN MR PNT
NIKE Долен дел тренерки W NSW AIR WVN MR PNT
NIKE Долен дел тренерки W NSW AIR WVN MR PNT
NIKE Долен дел тренерки W NSW AIR WVN MR PNT
NIKE Долен дел тренерки W NSW AIR WVN MR PNT
NIKE

NIKE Долен дел тренерки W NSW AIR WVN MR PNT

код на производ: DD5425-303
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air се женски долен дел тренерки кои се инспирирани од движењата и претставуваат одличен избор за секоја пригода. Air графика на ногавицата и извезеното Futura лого, го нагласуваат спортскиот изглед и богатото наследство. Удобната ткаенина ќе ви обезбеди меко и пријатно чувство во текот на целиот ден. Црната боја на овој долен дел го олеснува комбинирањето со секое парче облека. Придружете се на Air тимот со Nike Air женските долен дел тренерки и бидете секогаш забележани.

Спецификација:

  • Женски долен дел тренерки – lifestyle
  • Стандарден крој
  • Еластичен појас
  • Еластични делови на ногавиците
  • Предни џебови
  • Air графика
  • Futura лого
  • Дозволено перење во машина
  • Состав: 100% полиестер
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

слични производи