на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки W NSW AIR FLC MR JGGR
NIKE Долен дел тренерки W NSW AIR FLC MR JGGR
NIKE Долен дел тренерки W NSW AIR FLC MR JGGR
NIKE Долен дел тренерки W NSW AIR FLC MR JGGR
NIKE Долен дел тренерки W NSW AIR FLC MR JGGR
NIKE Долен дел тренерки W NSW AIR FLC MR JGGR
NIKE Долен дел тренерки W NSW AIR FLC MR JGGR
NIKE Долен дел тренерки W NSW AIR FLC MR JGGR
NIKE

NIKE Долен дел тренерки W NSW AIR FLC MR JGGR

код на производ: DD5419-010
Prosečna ocena:
4.090 MKD
4.090 MKD
2.863 MKD
Заштеда: 1.227 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air женскиот долен дел тренерки е инспириран од движењата и е одличен избор за секоја прилика. Можете да ги носите во текот на целиот ден или на опуштени градски забави. Рефлективната Air графика на ногавицата и извезеното Futura лого, го нагласуваат спортскиот изглед и богатото наследство. Полу-четканата ткаенина од флис обезбедува меко, лесно чувство совршено за секојдневно носење. Црната боја на овие тренерки го олеснува комбинирањето со секое парче облека. Придружете се на Air тимот со Nike Air женскиот долен дел тренерки и бидете секогаш забележани.

Спецификација:

 • Женски тренерки долен дел – lifestyle
 • Опуштен крој
 • Прилагодлив појас
 • Еластични делови на ногавиците и околу половината
 • Air графика
 • Предни џебови
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Боја: црна
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Остави оценка

 • Maja Krsteva
  Maja Krsteva

  06.02.2023. 00:32

слични производи

Sačuvano u omiljne
DOT
3.390 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL