на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки M J ESS FLC PANT
NIKE Долен дел тренерки M J ESS FLC PANT
NIKE Долен дел тренерки M J ESS FLC PANT
NIKE Долен дел тренерки M J ESS FLC PANT
NIKE Долен дел тренерки M J ESS FLC PANT
NIKE Долен дел тренерки M J ESS FLC PANT
NIKE

NIKE Долен дел тренерки M J ESS FLC PANT

код на производ: DA9820-687
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Jordan Essentials Fleece се долнен дел машки тренерки со уникатен потпис на Jordan. Освежете ја вашата гардероба со ова модерно спортско парче со минималистички дизајн. Моделот е изработен од квалитетен и мек француски фротир со висок процент на памук, за да ви овозможи топлина и удобност. Има стандарден крој, со лежерни ногавици кои завршуваат со еластичен дел, адаптибилен еластичен појас и функционални џебови.

Спецификација:

• Долен дел машки тренерки - lifestyle

• Стандарден крој

• Адаптибилен еластичен појас

• Заден џеб, странични џебови

• Дозволено е перење во машина

• Состав: 82% памук, 18% полиестер

карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
4.392 MKD
Заштеда 20%
5.490 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
3.912 MKD
Заштеда 20%
4.890 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL