на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки W NSW TCH FLC ESSNTL HR PNT
NIKE Долен дел тренерки W NSW TCH FLC ESSNTL HR PNT
NIKE Долен дел тренерки W NSW TCH FLC ESSNTL HR PNT
NIKE Долен дел тренерки W NSW TCH FLC ESSNTL HR PNT
NIKE Долен дел тренерки W NSW TCH FLC ESSNTL HR PNT
NIKE Долен дел тренерки W NSW TCH FLC ESSNTL HR PNT
NIKE

NIKE Долен дел тренерки W NSW TCH FLC ESSNTL HR PNT

код на производ: CW4292-695
6.190 MKD
6.190 MKD
3.714 MKD
Заштеда: 2.476 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
  L
 • LG
  LG
 • M
  M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike SPORTSWEAR TECH долен дел тренерки за жени. Тие се многу удобни и топли. Модерниот дизајн носи класичен комфор и атрактивен изглед. Изработени се од материјали кои даваат чувство на мекост и удобност. Страничните џебови се практични за безбедно складирање на основните работи. Овој долен дел тренерки е одличен избор за сите вас кои сакате опуштен, урбан стил на облекување. Во нив, ќе се чувствувате удобно и пријатно во текот на целиот ден.

Спецификација:

• Состав: 69% памук, 31% полиестер

• Дозволено перење во машина за перење

карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи