на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки B NSW TCH FLC PANT
NIKE Долен дел тренерки B NSW TCH FLC PANT
NIKE Долен дел тренерки B NSW TCH FLC PANT
NIKE Долен дел тренерки B NSW TCH FLC PANT
NIKE

NIKE Долен дел тренерки B NSW TCH FLC PANT

код на производ: CU9213-326
4.490 MKD
4.490 MKD
3.143 MKD
Заштеда: 1.347 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 8-10y
  • 7-8y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike SPORTSWEAR TECH се детски долен дел тренерки. Тие се многу удобни и топли. Модерниот дизајн носи класичен комфор и атрактивен изглед. Изработени се од материјали кои даваат чувство на мекост и удобност. Страничните џебови се практични за безбедно складирање на основните работи. Овој долен дел тренерки е одличен избор за сите вас кои сакате опуштен, урбан стил на облекување. Во нив, момчињата ќе се чувствуваат удобно и пријатно во текот на целиот ден.

Спецификација:

• Состав: 69% памук, 31% полиестер

• Дозволено перење во машина за перење

карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери

слични производи

Sačuvano u omiljne
1.494 MKD
Заштеда 40%
2.490 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
4.072 MKD
Заштеда 20%
5.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
1.674 MKD
Заштеда 40%
2.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
1.134 MKD
Заштеда 40%
1.890 MKD
големина
1
10
11
12
14
2
3
3-
4
4-
5
5-
6
6X
7
8
8-
9
9-
OSFA
Sačuvano u omiljne
1.614 MKD
Заштеда 40%
2.690 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL