на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL FLC HR PNT CLCTN
NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL FLC HR PNT CLCTN
NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL FLC HR PNT CLCTN
NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL FLC HR PNT CLCTN
NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL FLC HR PNT CLCTN
NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL FLC HR PNT CLCTN
NIKE

NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL FLC HR PNT CLCTN

код на производ: BV4089-256
3.090 MKD
3.090 MKD
1.854 MKD
Заштеда: 1.236 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Ако сакате да создадете рамнотежа помеѓу секојдневната удобност и стилот, тогаш изберете го долниот дел од женските тренерки од Nike Sportswear Essential Collection. Густата ткаенина од руно ќе ви обезбеди совршена покриеност и топлина. Лежерниот крој со широки ногавици кои имаат еластичен дел на завршетокот, носи чувство на удобност и можност да ги истакнете вашите омилени патики. Имаат прецизен раб долж предниот дел на ногавиците за да се нагласи спортската елеганција.

Спецификација:

• Женски тренерки – lifestyle

• Предни џебови

• Растеглив, прилагодлив појас

• Дозволено перење во машина за перење

• Состав: 80% памук, 20% полиестер

карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи