на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки M NSW NIKE AIR BB FLC PANT
NIKE Долен дел тренерки M NSW NIKE AIR BB FLC PANT
NIKE Долен дел тренерки M NSW NIKE AIR BB FLC PANT
NIKE Долен дел тренерки M NSW NIKE AIR BB FLC PANT
NIKE Долен дел тренерки M NSW NIKE AIR BB FLC PANT
NIKE Долен дел тренерки M NSW NIKE AIR BB FLC PANT
NIKE

NIKE Долен дел тренерки M NSW NIKE AIR BB FLC PANT

код на производ: DD6348-335
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air се долен дел машки lifestyle тренерки кои ќе ви пружат удобност и комфор во текот на целиот ден. Комбинираат спортски стил со модерни, минималистички детали, поради што е автентичен и впечатлив. Futura Air логото на ногавицата има 3D текстура. Удобен и лесен за носење, изработен е од мека и удобна ткаенина богата со памук. Овој долен дел машки тренерки има џебови со патент, кои ќе ви овозможат безбедно да ги складирате вашите ситници.

Спецификација:

  • Машки долен дел тренерки – lifestyle
  • Стандарден крој
  • Еластичен појас
  • Странични џебови
  • Дозволено е перење во машина
  • Состав: 80% памук, 20% полиестер
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
4.392 MKD
Заштеда 20%
5.490 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
3.912 MKD
Заштеда 20%
4.890 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL