на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL WVN HR PNT CRV
NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL WVN HR PNT CRV
NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL WVN HR PNT CRV
NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL WVN HR PNT CRV
NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL WVN HR PNT CRV
NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL WVN HR PNT CRV
NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL WVN HR PNT CRV
NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL WVN HR PNT CRV
NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL WVN HR PNT CRV
NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL WVN HR PNT CRV
NIKE

NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL WVN HR PNT CRV

код на производ: DD5975-010
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Sportswear Essential се женски долен дел тренерки со висок струк кои нудат супериорна удобност и лесно вклопување. Пространиот и опуштен крој, со малку скратени ногавици ги става вашите омилени патики во преден план. Изработени од мека ткаенина богата со памук, носиат чувство на удобност и комфор во текот на денот. Во предните џебови безбедно можете да ги складирате ситниците без кои не можете да замислите ниту еден ден. Нека вашиот императив биде удобноста во Nike Sportswear Essential женскиот долен дел тренерки.

Спецификација:

  • Женски тренерки - lifestyle
  • Опуштен крој
  • Прилагодлив еластичен појас
  • Висок струк
  • Малку скратени ногавици
  • Странични џебови
  • Машинско перење
  • Состав: 68% памук, 28% најлон, 4% еластин
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

слични производи