на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки M NSW SWOOSH WVN LND PANT
NIKE Долен дел тренерки M NSW SWOOSH WVN LND PANT
NIKE Долен дел тренерки M NSW SWOOSH WVN LND PANT
NIKE Долен дел тренерки M NSW SWOOSH WVN LND PANT
NIKE Долен дел тренерки M NSW SWOOSH WVN LND PANT
NIKE Долен дел тренерки M NSW SWOOSH WVN LND PANT
NIKE Долен дел тренерки M NSW SWOOSH WVN LND PANT
NIKE Долен дел тренерки M NSW SWOOSH WVN LND PANT
NIKE

NIKE Долен дел тренерки M NSW SWOOSH WVN LND PANT

код на производ: DD5969-077
5.790 MKD
5.790 MKD
3.474 MKD
Заштеда: 2.316 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Swoosh машкиот долен дел тренерка го става фокусот на логото што му овозможи на брендот Nike да се издвои од толпата. Големото Swoosh лого недвосмислено ги сигнализира фаворитите за претстојната сезона. Опуштениот крој, со мрежеста постава и еластичните делови, носат пријатно чувство во текот на целиот ден. Предните џебови со патент ви овозможуваат безбедно да ги складирате вашите ситници. Облечете ги Nike Sportswear Swoosh машките долен дел тренерки и бидете забележани каде и да одите.

 Спецификација:

 • Машки тренерки долен дел – lifestyle
 • Опуштен крој
 • Еластичен појас
 • Еластични делови на ногавиците
 • Предни џебови со патент
 • Големо Swoosh лого
 • Состав: 100% најлон, постава: 100% полиестер
 • Боја: сива
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
DOT
3.490 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
3.423 MKD
Заштеда 30%
4.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL