на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Долен дел тренерки Adicolor Swetpants
Долен дел тренерки Adicolor Swetpants
Долен дел тренерки Adicolor Swetpants
Долен дел тренерки Adicolor Swetpants
Долен дел тренерки Adicolor Swetpants
Долен дел тренерки Adicolor Swetpants
Долен дел тренерки Adicolor Swetpants
Долен дел тренерки Adicolor Swetpants
Долен дел тренерки Adicolor Swetpants
Долен дел тренерки Adicolor Swetpants

Долен дел тренерки Adicolor Swetpants

код на производ: H37730
Šifra proizvođača: JJX21
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas ADICOLOR машките долен дел тренерки го истакнуваат Trefoil логото, кои го носеа рекордерите и играчите кои ја менуваа играта уште од 1972 година. Облечи ги овие тренерки, уживај во меката памучна ткаенина и искористи ја таа енергија. Ти си на ред да ја промениш играта. Со купување на памучни adidas производи, вие поддржувате одржливо одгледување памук.
Спецификација:

  • Модел: Regular fit
  • Странични џебови
  • Еластичен прилагодлив појас
  • Еластични ногавици
  • Материјал: 100% памук
  • Боја: Црна - црна / multicolor

  • слични производи