на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки SST PANTS PB
adidas Долен дел тренерки SST PANTS PB
adidas Долен дел тренерки SST PANTS PB
adidas Долен дел тренерки SST PANTS PB
adidas Долен дел тренерки SST PANTS PB
adidas Долен дел тренерки SST PANTS PB
adidas Долен дел тренерки SST PANTS PB
adidas Долен дел тренерки SST PANTS PB
adidas Долен дел тренерки SST PANTS PB
adidas Долен дел тренерки SST PANTS PB
adidas

adidas Долен дел тренерки SST PANTS PB

код на производ: H34579
3.088 MKD
3.088 MKD
2.162 MKD
Заштеда: 926 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • S
  • M
  • L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Продолжете да се грижите за нашата планета носејќи ги adidas SUPERSTAR женските долен дел тренерки. Направени се од Primeblue рециклиран материјал со високи перформанси. Oд страна на ногавиците ги имаат карактеристичните 3 линии на adidas. Секој детал е важен, во животот, во облекувањето, во околината. Нека adidas SUPERSTAR женскиoт долен дел тренерки станат дел од вашиот урбан спортски стил.

Спецификација:

  • Модел: Slim fit
  • Еластичен прилагодлив појас
  • Странични џебови со патент
  • Primeblue
  • Материјал: 50% памук, 43% рециклиран полиестер, 7% еластин
  • Боја: Црвено
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
4.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
5.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
3.488 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
4.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
6.190 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
6.990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL