на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки Pants
adidas Долен дел тренерки Pants
adidas Долен дел тренерки Pants
adidas Долен дел тренерки Pants
adidas Долен дел тренерки Pants
adidas Долен дел тренерки Pants
adidas Долен дел тренерки Pants
adidas Долен дел тренерки Pants
adidas Долен дел тренерки Pants
adidas Долен дел тренерки Pants
adidas

adidas Долен дел тренерки Pants

код на производ: H14175
3.388 MKD
3.388 MKD
2.033 MKD
Заштеда: 1.355 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 18
  18
 • 20
  20
 • 22
  22
 • 24
  24
 • 26
  26
 • 28
  28
 • 30
  30
 • 2XS
  2XS
 • XS
  XS
 • S
 • M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • 2XL
  2XL
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Adicolor Essentials женските долен дел тренерки се создадени за дополнителна удобност и комфор. Зголеми го пријатното чувство додека се враќаш од работа или го поминуваш викендот во природа. Со купување на памучни adidas производи, вие поддржувате одржливо одгледување памук.
Спецификација:

 • Модел: Regular fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Еластични делови на ногавиците
 • Материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Боја: Бела

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи