на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки Camo Sweatpants
adidas Долен дел тренерки Camo Sweatpants
adidas Долен дел тренерки Camo Sweatpants
adidas Долен дел тренерки Camo Sweatpants
adidas Долен дел тренерки Camo Sweatpants
adidas Долен дел тренерки Camo Sweatpants
adidas Долен дел тренерки Camo Sweatpants
adidas Долен дел тренерки Camo Sweatpants
adidas Долен дел тренерки Camo Sweatpants
adidas Долен дел тренерки Camo Sweatpants
adidas

adidas Долен дел тренерки Camo Sweatpants

код на производ: H13465
4.288 MKD
4.288 MKD
3.002 MKD
Заштеда: 1.286 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Истакни се во толпата со adidas GRAPHICS CAMO машкиот долен дел тренерка и чувствувај се добро, во меката ткаенина и удобниот, елегантен крој. Препознатливите adidas линии се веќе добитна комбинација, тие се кул со години наназад. Кога ќе се додаде камуфлажната графика, нивото на стилот се подига на повисоко ниво. Овој модел е направен од рециклиран материјал, како дел од амбицијата да се намали пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Модел: Regular fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Еластични делови на ногавиците
 • Материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  DOT
  3.390 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  DOT
  3.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  3.423 MKD
  Заштеда 30%
  4.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL