на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки Adicolor Essentials
adidas Долен дел тренерки Adicolor Essentials
adidas Долен дел тренерки Adicolor Essentials
adidas Долен дел тренерки Adicolor Essentials
adidas Долен дел тренерки Adicolor Essentials
adidas Долен дел тренерки Adicolor Essentials
adidas Долен дел тренерки Adicolor Essentials
adidas Долен дел тренерки Adicolor Essentials
adidas Долен дел тренерки Adicolor Essentials
adidas Долен дел тренерки Adicolor Essentials
adidas

adidas Долен дел тренерки Adicolor Essentials

код на производ: H06631
3.088 MKD
3.088 MKD
1.853 MKD
Заштеда: 1.235 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 18
  18
 • 20
  20
 • 22
  22
 • 24
  24
 • 26
  26
 • 28
  28
 • 30
  30
 • 2XS
  2XS
 • XS
  XS
 • S
 • M
 • L
 • XL
  XL
 • 2XL
  2XL
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Идејата за дизајнирање на adidas Adicolor Essentials женските долни тренерки е дополнителна удобност и комфор. Зголемете го пријатното чувство додека сте на тренинг или го поминувате викендот дома. Со купување на памучни adidas производи, вие поддржувате одржливо одгледување памук.
Спецификација:

 • Модел: Regular fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Еластичнни делови на ногавиците
 • Материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Боја: Жолта

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи