на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Долен дел тренерки CAMO SWEATPANT
Долен дел тренерки CAMO SWEATPANT
Долен дел тренерки CAMO SWEATPANT
Долен дел тренерки CAMO SWEATPANT
Долен дел тренерки CAMO SWEATPANT
Долен дел тренерки CAMO SWEATPANT
Долен дел тренерки CAMO SWEATPANT
Долен дел тренерки CAMO SWEATPANT
Долен дел тренерки CAMO SWEATPANT
Долен дел тренерки CAMO SWEATPANT

Долен дел тренерки CAMO SWEATPANT

код на производ: H13469
Šifra proizvođača: JJT57
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Издвојте се во долниот дел машки тренерки adidas GRAPHICS CAMO и чувствувајте се добро, во мека ткаенина и удобен, елегантен крој.

Препознатливите линии на adidas се веќе добитна комбинација.

Овој модел е изработен од рециклиран материјал, како дел од амбицијата да се намали отпадот од пластика.

Спецификации:

• Модел: Стандарден крој

• Еластичен прилагодлив ремен

• Странични џебови

• Еластични делови на ногавиците

• Материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

• Боја: темносина

слични производи