на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки HW PANT
adidas Долен дел тренерки HW PANT
adidas Долен дел тренерки HW PANT
adidas Долен дел тренерки HW PANT
adidas Долен дел тренерки HW PANT
adidas Долен дел тренерки HW PANT
adidas Долен дел тренерки HW PANT
adidas Долен дел тренерки HW PANT
adidas Долен дел тренерки HW PANT
adidas Долен дел тренерки HW PANT
adidas

adidas Долен дел тренерки HW PANT

код на производ: H20229
3.688 MKD
3.688 MKD
2.213 MKD
Заштеда: 1.475 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 18
  18
 • 20
  20
 • 22
  22
 • 24
  24
 • 26
  26
 • 28
  28
 • 30
  30
 • 2XS
  2XS
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • 2XL
  2XL
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Самодовербата доаѓа одвнатре, но овие женски тренерки adidas LACED PANTS дефинитивно можат да ви помогнат во тоа.

Високиот струк и стилот инспирирани од корсет се драматични.

За изразување на спортскиот став задолжени се карактеристичните линии на adidas на ногавиците.

Се останато си ти.

Овој модел е направен од рециклиран материјал, како дел од амбицијата за намалување на пластичниот отпад.

Спецификација:

 • Висок струк
 • Француски фротир
 • Материјал: 50% памук, 43% рециклиран полиестер, 7% еластан
 • Боја: Црна
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи