на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Долен дел тренерки TRACK PANTS
Долен дел тренерки TRACK PANTS
Долен дел тренерки TRACK PANTS
Долен дел тренерки TRACK PANTS
Долен дел тренерки TRACK PANTS
Долен дел тренерки TRACK PANTS
Долен дел тренерки TRACK PANTS
Долен дел тренерки TRACK PANTS
Долен дел тренерки TRACK PANTS
Долен дел тренерки TRACK PANTS

Долен дел тренерки TRACK PANTS

код на производ: H22863
Šifra proizvođača: IZQ41
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas TRACKPANTS е долен дел женски тренерки.

Се карактеризира со модерен крој и спортска удобност.

Впечатливиот ремен е подигнат високо на половината и помага да се истакне вашиот стил.

Меката и лесна ткаенина овозможува чувство на удобност.

За овој производ се користат рециклирани материјали Primegreen со високи перформанси.

Овој долен дел женски тренерки е одличен за секој што сака опуштен тренди стил на облекување.

Спецификации:

  • Долен дел женски тренерки - lifestyle
  • Висок струк
  • Код на производ: H22863

слични производи