на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки FIREBIRD PANT
adidas Долен дел тренерки FIREBIRD PANT
adidas Долен дел тренерки FIREBIRD PANT
adidas Долен дел тренерки FIREBIRD PANT
adidas Долен дел тренерки FIREBIRD PANT
adidas Долен дел тренерки FIREBIRD PANT
adidas Долен дел тренерки FIREBIRD PANT
adidas Долен дел тренерки FIREBIRD PANT
adidas

adidas Долен дел тренерки FIREBIRD PANT

код на производ: GN3201
4.688 MKD
4.688 MKD
2.813 MKD
Заштеда: 1.875 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 18
  18
 • 20
  20
 • 22
  22
 • 24
  24
 • 26
  26
 • 28
  28
 • 30
  30
 • 2XS
  2XS
 • XS
 • S
 • M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • 2XL
  2XL
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Почувствувајте го спортскиот стил во овие женски панталони adidas WIDE-LEG PANTS.

Култните 3 линии се транспарентни на овие панталони.

Опуштениот крој дава интересна силуета и уникатен изглед.

Во секој случај, овој модел нуди нов и свеж изглед на спортскиот стил.

Направени се од Primegreen, серија рециклирани материјали со високи перформанси, кои се дел од иницијативата на adidas за отстранување на отпад од пластика.

Спецификации:

 • Женски панталони - lifestyle
 • Опуштен крој
 • Еластична лента на струкот
 • Странични џебови
 • Материјал за рециклирање Primegreen
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: GN3201
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи