на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки W NSW WASH PANT HR
NIKE Долен дел тренерки W NSW WASH PANT HR
NIKE Долен дел тренерки W NSW WASH PANT HR
NIKE Долен дел тренерки W NSW WASH PANT HR
NIKE Долен дел тренерки W NSW WASH PANT HR
NIKE Долен дел тренерки W NSW WASH PANT HR
NIKE Долен дел тренерки W NSW WASH PANT HR
NIKE Долен дел тренерки W NSW WASH PANT HR
NIKE Долен дел тренерки W NSW WASH PANT HR
NIKE Долен дел тренерки W NSW WASH PANT HR
NIKE

NIKE Долен дел тренерки W NSW WASH PANT HR

код на производ: CZ9859-858
3.390 MKD
3.390 MKD
2.034 MKD
Заштеда: 1.356 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear е lifestyle долен дел женски тренерки кој има ретро стил од 80-тите години.

Високиот струк ја истакнува вашата женственост.

Овој долен дел тренерки е направен од памук за да се чувствувате удобно и пријатно во текот на целиот ден.

Малиот везен знак Swoosh на ногавицата оддава почит на брендот Nike.

Препуштете се на вашите секојдневни обврски или релаксирана прошетка низ градот во долниот дел тренерки на Nike Sportswear.

Спецификации:

• Состав: 100% памук

• Стандарден крој

• Еластичен висок струк

• Перење во машина

• Код на производ: CZ9859-858

карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
4.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
5.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
3.488 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
4.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
6.190 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
6.990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL