на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS
adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS
adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS
adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS
adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS
adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS
adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS
adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS
adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS
adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS
adidas

adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS

код на производ: GN3358
3.788 MKD
3.788 MKD
2.273 MKD
Заштеда: 1.515 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • XS
  • S
  • M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Долниот дел женски тренерки adidas беа изработени во соработка со HER Studio London.

Дизајниран во соработка со HER Studio London, овој долен дел тренерки со барокен цветен принт дава впечатлив, посебен и привлечен изглед.

Овој производ е направен од рециклирани материјали како дел од иницијативата на adidas да го намали пластичниот отпад.

Спецификации:

  • Женски долен дел тренерки
  • Модел: regular fit
  • Принт на целата површина
  • Џеб на задната страна
  • Материјал: 100% рециклиран најлон
  • Боја: Multiсolor
  • Код на производ: GN3358
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
4.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
5.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
3.488 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
4.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
6.190 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
6.990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL