на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Долен дел тренерки TRACK PANTS
Долен дел тренерки TRACK PANTS
Долен дел тренерки TRACK PANTS
Долен дел тренерки TRACK PANTS
Долен дел тренерки TRACK PANTS
Долен дел тренерки TRACK PANTS
Долен дел тренерки TRACK PANTS
Долен дел тренерки TRACK PANTS
Долен дел тренерки TRACK PANTS
Долен дел тренерки TRACK PANTS

Долен дел тренерки TRACK PANTS

код на производ: GN3358
Šifra proizvođača: 24242
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Долниот дел женски тренерки adidas беа изработени во соработка со HER Studio London.

Дизајниран во соработка со HER Studio London, овој долен дел тренерки со барокен цветен принт дава впечатлив, посебен и привлечен изглед.

Овој производ е направен од рециклирани материјали како дел од иницијативата на adidas да го намали пластичниот отпад.

Спецификации:

  • Женски долен дел тренерки
  • Модел: regular fit
  • Принт на целата површина
  • Џеб на задната страна
  • Материјал: 100% рециклиран најлон
  • Боја: Multiсolor
  • Код на производ: GN3358

слични производи