на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки TRACKPANTS
adidas Долен дел тренерки TRACKPANTS
adidas Долен дел тренерки TRACKPANTS
adidas Долен дел тренерки TRACKPANTS
adidas Долен дел тренерки TRACKPANTS
adidas Долен дел тренерки TRACKPANTS
adidas

adidas Долен дел тренерки TRACKPANTS

код на производ: GN2851
5.688 MKD
5.688 MKD
3.413 MKD
Заштеда: 2.275 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • XS
  • S
  • M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas FASHION TRACKPANTS е долен дел женски тренерки.

Се карактеризира со модерен крој и спортска удобност.

Впечатливиот ремен е подигнат високо на половината и помага да се истакне вашиот стил.

Меката и лесна ткаенина овозможува чувство на удобност.

За овој производ се користат рециклирани материјали Primegreen со високи перформанси.

Овој долен дел женски тренерки е одличен за секој што сака опуштен тренди стил на облекување.

Спецификации:

  • Долен дел женски тренерки - lifestyle
  • Висок струк
  • Странични џебови
  • Код на производ: GN2851
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
DOT
3.390 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL