на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки TRICOL TP
adidas Долен дел тренерки TRICOL TP
adidas Долен дел тренерки TRICOL TP
adidas Долен дел тренерки TRICOL TP
adidas Долен дел тренерки TRICOL TP
adidas Долен дел тренерки TRICOL TP
adidas Долен дел тренерки TRICOL TP
adidas Долен дел тренерки TRICOL TP
adidas

adidas Долен дел тренерки TRICOL TP

код на производ: GN3577
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas ADICOLOR TRACKSUIT е долен дел машки тренерки од колекцијата Adicolor.

Линијата Adicolor ја покажува моќта на минатото и искуството, но и визијата за иднината.

Доминантното место зазема познатото лого на adidas Trefoil, кое за прв пат се појави на денот на Олимписките игри во Минхен во 1972 година.

Овој модел е изработен од Primeblue - рециклиран материјал направен од рециклиран пластичен отпад собран од плажи и крајбрежја.

Рециклирани материјали се дел од иницијативата на adidas за отстранување на пластичен отпад.

 

Спецификации:

  • Машки долен дел тренерки - lifestyle
  • Предни џебови со патент
  • Состав: 100% рециклиран најлон
  • Боја: црна
  • Код на производ: GN3577
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
4.392 MKD
Заштеда 20%
5.490 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
3.912 MKD
Заштеда 20%
4.890 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL