на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки TRICOL TP
adidas Долен дел тренерки TRICOL TP
adidas Долен дел тренерки TRICOL TP
adidas Долен дел тренерки TRICOL TP
adidas Долен дел тренерки TRICOL TP
adidas Долен дел тренерки TRICOL TP
adidas Долен дел тренерки TRICOL TP
adidas Долен дел тренерки TRICOL TP
adidas

adidas Долен дел тренерки TRICOL TP

код на производ: GN3577
4.388 MKD
4.388 MKD
2.633 MKD
Заштеда: 1.755 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas ADICOLOR TRACKSUIT е долен дел машки тренерки од колекцијата Adicolor.

Линијата Adicolor ја покажува моќта на минатото и искуството, но и визијата за иднината.

Доминантното место зазема познатото лого на adidas Trefoil, кое за прв пат се појави на денот на Олимписките игри во Минхен во 1972 година.

Овој модел е изработен од Primeblue - рециклиран материјал направен од рециклиран пластичен отпад собран од плажи и крајбрежја.

Рециклирани материјали се дел од иницијативата на adidas за отстранување на пластичен отпад.

 

Спецификации:

  • Машки долен дел тренерки - lifestyle
  • Предни џебови со патент
  • Состав: 100% рециклиран најлон
  • Боја: црна
  • Код на производ: GN3577
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
5.590 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
4.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
6.190 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
6.190 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL