на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки SST PANT
adidas Долен дел тренерки SST PANT
adidas Долен дел тренерки SST PANT
adidas Долен дел тренерки SST PANT
adidas Долен дел тренерки SST PANT
adidas Долен дел тренерки SST PANT
adidas Долен дел тренерки SST PANT
adidas Долен дел тренерки SST PANT
adidas

adidas Долен дел тренерки SST PANT

код на производ: GN4129
2.388 MKD
2.388 MKD
1.194 MKD
Заштеда: 1.194 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 7-8Y
 • 8-9Y
 • 9-10Y
 • 11-12Y
 • 12-13Y
 • 14-15Y
 • 15-16Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas ALL-OVER PRINT CAMO SST PANT е долен дел тренерки за тинејџери од познатиот бренд.

Обезбедува совршена удобност и комфор потребни во дневната динамика, без оглед дали е на училиште или на забавен викенд.

Ефективната комбинација на бои и логото Trefoil нема да остават никого рамнодушен.

Овие долен дел тренерки се изработени од рециклирани материјали со високи перформанси, како дел од иницијативата на adidas за отстранување на пластичен отпад.

Покажете ја својата самодоверба и уникатен спортски стил.

Спецификации:

 • Долен дел тренерки за тинејџери - lifestyle
 • Slim fit
 • Еластична лента на половина
 • Странични џебови со патент
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: сина / бела / црвена
 • Код на производ: GN4129
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За момчиња
Бренд adidas
Возраст За тинејџери

слични производи

Sačuvano u omiljne
1.494 MKD
Заштеда 40%
2.490 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
4.072 MKD
Заштеда 20%
5.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
1.674 MKD
Заштеда 40%
2.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
1.134 MKD
Заштеда 40%
1.890 MKD
големина
1
10
11
12
14
2
3
3-
4
4-
5
5-
6
6X
7
8
8-
9
9-
OSFA
Sačuvano u omiljne
1.614 MKD
Заштеда 40%
2.690 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL