на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки FIREBIRD TP
adidas Долен дел тренерки FIREBIRD TP
adidas Долен дел тренерки FIREBIRD TP
adidas Долен дел тренерки FIREBIRD TP
adidas Долен дел тренерки FIREBIRD TP
adidas Долен дел тренерки FIREBIRD TP
adidas

adidas Долен дел тренерки FIREBIRD TP

код на производ: GN3520
3.688 MKD
3.688 MKD
2.213 MKD
Заштеда: 1.475 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 2XL
  • L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas ADICOLOR CLASSICS FIREBIRD PRIMEBLUE TRACK PANTS е машки долен дел тренерки од познатата колекција Adicolor.

adidas првпат ги воведе тренерките во 1964 година и станаа хит.

Она што е неспорно е дека препознатливиот знак со 3 линии е популарен меѓу сите генерации со децении.

Култниот модел го задржува изгледот на своите корени, но користи рециклирани материјали со високи перформанси како дел од иницијативата на adidas за отстранување на пластичен отпад.

Овој долен дел тренерки носи со себе удобност и практичност.

Впечатливата зелена боја ќе одговара совршено со вашиот релаксиран урбан стил.

 

Спецификации:

  • Машки долен дел тренерки - lifestyle
  • Странични џебови со патент
  • Состав: 100% рециклиран полиестер
  • Боја: зелена
  • Код на производ: GN3520
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
5.590 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
4.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
6.190 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
6.190 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL