на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки ADIBREAK TP
adidas Долен дел тренерки ADIBREAK TP
adidas Долен дел тренерки ADIBREAK TP
adidas Долен дел тренерки ADIBREAK TP
adidas Долен дел тренерки ADIBREAK TP
adidas Долен дел тренерки ADIBREAK TP
adidas

adidas Долен дел тренерки ADIBREAK TP

код на производ: GN2807
4.388 MKD
4.388 MKD
2.633 MKD
Заштеда: 1.755 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • XS
  • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas ADICOLOR CLASSICA ADIBREAK TRACKSUIT е долен дел женски тренерки што својата инспирација ја најде на кошаркарскиот терен во 90-тите години.

Овој модел има спортски изглед и е изработен од удобен и мек материјал.

Препознатливата силуета со детали на страна на ногавиците доби нов, модерен изглед.

Тренерките се заштитен знак на adidas уште од првиот ден од постоењето на брендот, а со секој нов модел тие се сѐ подобри.

Рециклираните материјали се дел од иницијативата на adidas за отстранување на пластичен отпад.

Овој модел се појавува во “old school” издание кое никогаш не застарува.

Спецификации:

  • Женски долен дел тренерки
  • Странични џебови со патент, еластична лента на струкот
  • Состав: 100% рециклиран полиестер
  • Боја: црна
  • Код на производ: GN2807
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
4.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
5.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
3.488 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
4.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
6.190 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
6.990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL