на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Долен дел тренерки CAMO SWEAT PANT
Долен дел тренерки CAMO SWEAT PANT
Долен дел тренерки CAMO SWEAT PANT
Долен дел тренерки CAMO SWEAT PANT
Долен дел тренерки CAMO SWEAT PANT
Долен дел тренерки CAMO SWEAT PANT
Долен дел тренерки CAMO SWEAT PANT
Долен дел тренерки CAMO SWEAT PANT

Долен дел тренерки CAMO SWEAT PANT

код на производ: GN1861
Šifra proizvođača: 14002
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

аdidas CAMO THREE STRIPES SWEATPANT е долен дел тренерки за мажи.

adidas ги воведе тренерките во светот уште во 1964 година.

Она што е неспорно е дека препознатливиот знак со трите линии се појавува со децении, или на стадионите, во подземните клубови или на улиците на градот.

Дополнителен бонус е тоа што нудат удобност и комфор.

Направени од памук, нудат удобност во текот на целиот ден.

Памучните производи од аdidas поддржуваат одржливо одгледување памук.

Ова е дел од амбицијата на брендот да се стави крај на употребата на пластичен отпад.

Поддржете ја оваа иницијатива и станете дел од тимот на аdidas.

Спецификации:

  • Машки долен дел тренерки - lifestyle
  • Странични џебови, еластична лента на струкот
  • Состав: 100% памук
  • Боја: црна
  • Код на производ: GN1861

слични производи