на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки CAMO SWEAT PANT
adidas Долен дел тренерки CAMO SWEAT PANT
adidas Долен дел тренерки CAMO SWEAT PANT
adidas Долен дел тренерки CAMO SWEAT PANT
adidas Долен дел тренерки CAMO SWEAT PANT
adidas Долен дел тренерки CAMO SWEAT PANT
adidas Долен дел тренерки CAMO SWEAT PANT
adidas Долен дел тренерки CAMO SWEAT PANT
adidas

adidas Долен дел тренерки CAMO SWEAT PANT

код на производ: GN1861
3.988 MKD
3.988 MKD
2.393 MKD
Заштеда: 1.595 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

аdidas CAMO THREE STRIPES SWEATPANT е долен дел тренерки за мажи.

adidas ги воведе тренерките во светот уште во 1964 година.

Она што е неспорно е дека препознатливиот знак со трите линии се појавува со децении, или на стадионите, во подземните клубови или на улиците на градот.

Дополнителен бонус е тоа што нудат удобност и комфор.

Направени од памук, нудат удобност во текот на целиот ден.

Памучните производи од аdidas поддржуваат одржливо одгледување памук.

Ова е дел од амбицијата на брендот да се стави крај на употребата на пластичен отпад.

Поддржете ја оваа иницијатива и станете дел од тимот на аdidas.

Спецификации:

  • Машки долен дел тренерки - lifestyle
  • Странични џебови, еластична лента на струкот
  • Состав: 100% памук
  • Боја: црна
  • Код на производ: GN1861
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
DOT
3.490 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
3.423 MKD
Заштеда 30%
4.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL