на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки M NSW TCH FLC WVN JGGR MIX
NIKE Долен дел тренерки M NSW TCH FLC WVN JGGR MIX
NIKE Долен дел тренерки M NSW TCH FLC WVN JGGR MIX
NIKE Долен дел тренерки M NSW TCH FLC WVN JGGR MIX
NIKE Долен дел тренерки M NSW TCH FLC WVN JGGR MIX
NIKE Долен дел тренерки M NSW TCH FLC WVN JGGR MIX
NIKE Долен дел тренерки M NSW TCH FLC WVN JGGR MIX
NIKE Долен дел тренерки M NSW TCH FLC WVN JGGR MIX
NIKE Долен дел тренерки M NSW TCH FLC WVN JGGR MIX
NIKE Долен дел тренерки M NSW TCH FLC WVN JGGR MIX
NIKE

NIKE Долен дел тренерки M NSW TCH FLC WVN JGGR MIX

код на производ: CZ9901-383
7.190 MKD
7.190 MKD
5.752 MKD
Заштеда: 1.438 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Tech Fleece се долен дел машки тренерки кои одлично ве загреат, без да чувствувате дополнителна тежина. Освежете го спортскиот стил со врвен изглед и бескомпромисна удобност. Контрастните детали и страничниот џеб со патент го комплетираат спортскиот изглед. Лесната Tech Fleece ткаенина со врвни изолациски својства обезбедува топлина и удобност при носење. Еластичниот појас со врвка придонесува за удобност.

Спецификација:

• Стандарден крој

• Состав: 66% памук, 34% полиестер

• Страничен џеб со патент

• Машинско перење

карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
DOT
3.490 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
3.423 MKD
Заштеда 30%
4.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL