на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки W NSW PANT FLC TREND
NIKE Долен дел тренерки W NSW PANT FLC TREND
NIKE Долен дел тренерки W NSW PANT FLC TREND
NIKE Долен дел тренерки W NSW PANT FLC TREND
NIKE Долен дел тренерки W NSW PANT FLC TREND
NIKE Долен дел тренерки W NSW PANT FLC TREND
NIKE Долен дел тренерки W NSW PANT FLC TREND
NIKE Долен дел тренерки W NSW PANT FLC TREND
NIKE Долен дел тренерки W NSW PANT FLC TREND
NIKE Долен дел тренерки W NSW PANT FLC TREND
NIKE

NIKE Долен дел тренерки W NSW PANT FLC TREND

код на производ: BV4089-344
3.690 MKD
3.690 MKD
3.690 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike SPORTSWEAR ESSENTIAL WOMEN’S FLEECE PANTS е женски долен дел тренерки од колекцијата Sportswear.

Мекиот памук и полиестер од кој е направен овој модел обезбедуваат чувство на топлина и удобност.

Стандардниот крој со пошироки ногавици дава опуштен, спортски изглед и обезбедува удобност во текот на целиот ден.

Страничните џебови се практични за чување ситници.

Уживајте во слободата и удобноста.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

  • Состав: 80% памук, 20% полиестер
  • Прикажана боја: жолта
  • Шифра на артикл: BV4089-344
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
4.734 MKD
Заштеда 40%
7.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL