на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки TRACK PANT
adidas Долен дел тренерки TRACK PANT
adidas Долен дел тренерки TRACK PANT
adidas Долен дел тренерки TRACK PANT
adidas Долен дел тренерки TRACK PANT
adidas Долен дел тренерки TRACK PANT
adidas Долен дел тренерки TRACK PANT
adidas Долен дел тренерки TRACK PANT
adidas Долен дел тренерки TRACK PANT
adidas Долен дел тренерки TRACK PANT
adidas

adidas Долен дел тренерки TRACK PANT

код на производ: FU3879
3.388 MKD
3.388 MKD
2.033 MKD
Заштеда: 1.355 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • XS
  • S
  • M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas TRACK PANT се женски долен дел тренерки, чиј дизајн е инспириран од нагласената женственост.

Удобно и лежерно, овие долен дел тренерки прават да се чувствувате удобно и да изгледате добро.

Карактеристичните линии на adidas и широките ребрести ластици ги истакнуваат патиките.

 

Спецификации:

  • Еластичен појас

  • Состав: 100% памук

  • Боја: црна

  • Шифра на артикл: FU3879

карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
DOT
3.390 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL